Защитникът на Ливърпул - Анди Робъртсън, коментира домакинското поражение с 0:1 във Висшата лига от Кристъл Палас в неделя. Двобоят може да е от решаващо значение в битката за титлата.

Еберечи Езе вкара единствения гол в мача в 14-ата минута, за да остави отбора на Юрген Клоп трети със 71 точки, колкото има и вторият Арсенал, който също допусна изненадващо поражение с 0:2 у дома от Астън Вила.

Манчестър Сити води със 73 точки шест кръга преди края.

"Трябва да сме перфектни оттук нататък със сигурност. Не можем да губим повече точки и нека видим какво ще направят другите два отбора. Длъжни сме да останем позитивни и да не спираме да се борим.

Трябва да вдигнем всички в съблекалнята, защото има много хора, които са с разклатено самочувствие, независимо дали са пропуснали гол, загубили са топката или каквото и да е. Вдигаме се, отиваме отново в четвъртък и даваме всичко от себе си", каза Робъртсън.

Следващото гостуване на Ливърпул е срещу Аталанта в четвъртък, а през уикенда следва двубой във Висшата лига срещу Фулъм.